Dwanaście drużyn wystąpiło w turnieju piłki halowej w Wejherowie. Emocji nie brakowało

opr.Rog.
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie rozegrano Świąteczno-Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców z rocznika 2010 i młodsi.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn chłopców i 6 drużyn dziewcząt. W kategorii dziewcząt zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej Sióstr Zmartwychwstania Pańskiego, srebrne medale otrzymała SP 6, na trzecim miejscu podium stanęła drużyna z SP 11. W klasyfikacji chłopców zwyciężyli gospodarze - SP 6, na drugim miejscu pojawiła się drużyna z SP 11, a brązowe medale przyznano SP 5.

-Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym po 10 minut, co łącznie dało 30 spotkań w sportowo świątecznej atmosferze

- mówi koordynator SZS Arkadiusz Szlas.

Pod patronatem prezydenta miasta

Pamiątkowe medale ufundowane przez Urząd Miejski w Wejherowie, wręczał Michał Jeliński - kierownik WKSSSPiT, a dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 - Piotr Litwin wręczał kapitanom drużyn dyplomy. Wszyscy zawodnicy otrzymali słodkie upominki. Turniej odbył się w dniach 11 i 12 grudnia br. pod patronatem Prezydenta Miasta Wejherowa, a jego organizatorem był Szkolny Związek Sportowy.