Tak prezentuje się projekt biurowca firmy Schleifer & Milczanowski Architekci s Tak prezentuje się projekt biurowca firmy Schleifer & Milczanowski Architekci s

Tak prezentuje się projekt biurowca firmy Schleifer & Milczanowski Architekci s.c. (© sim-architekci.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Architekci pracowni architektonicznej Schleifer & Milczanowski opracowali projekt koncepcyjny budynku biurowo-usługowego, który powstanie w Redzie, przy ulicy Wejherowskiej 17. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka M&PR z Gdańska. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest w pierwszym kwartale 2012 r., zaś jej zakończenie w I kwartale 2013 r.

Budynek stanie równolegle do ulicy Wejherowskiej z wjazdem i wyjazdem z kierunku Wejherowo – Reda. Wejście główne budynku zaprojektowano na środku obiektu. Do części biurowych prowadzić będzie hol wejściowy z centralnie umieszczonymi windami szybkobieżnymi. Komunikacja wewnętrzna zostanie zminimalizowana i zaprojektowana w sposób umożliwiający swobodny podział kondygnacji biurowych na 2,4 i więcej osobnych modułów do wynajmu.

W projektowanym obiekcie zastosowane zostaną nowoczesne i przyjazne środowisku rozwiązania, mające na celu podniesienie wydajności instalacji oraz zmniejszenie ich energochłonności. Budynek wyposażony w zaawansowane technologicznie, proekologiczne systemy wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania ma się stać modelowym przykładem ograniczania kosztów eksploatacyjnych i wykorzystania naturalnych metod wspomagania wydajności instalacji.

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PINOKIO (gość)

Ciekawy Projekt jesli chodzi o miasto Rede, na Zachodzie istnieja przeszlo 15 Lat takie rozwiazania, tylko trzeba sie zastanowic czy w warunkach zimowych Dach zapewni obciazenie sniegowe,lub bedzie trzeba za kazdym razem szukac grupe odsniezaczy dachu ze sniegu i lodu.
Mysle ze Architekt wziol to pod uwage przy PROJEKTOWANIU tegoz planu.
PINOKIO